“Котигорошко” з ВДВ

Posted: 05.03.2015 by rmclviv in АТО, допомога
Позначки:,

У курортному Трускавці, що на Львівщині учні однієї з середніх загальноосвітніх шкіл внесли свій посильний вклад у перемогу над бандами фейкових утворень, що отаборилися в деяких східних районах Донбасу.
У період новорічних канікул група школярів та вчителів відвідала з розташування 80-ої окремої аеромобільної бригади. Учні підготували для бійців особливий вертеп та концерт з патріотичними піснями та віршами. Під час екскурсії вони ознайомилися з новітньою історією військової частини, завданнями, що доводиться виконувати десантникам Високомобільних десантних військ. Відвідали заняття, ознайомилася з побутовими умовами.
Після екскурсії молоді трускавчани настільки перейнялися справою захисту Вітчизни, що вирішили у свій спосіб долучитися до неї – подарувати десантникам автомобіль для виконання бойових завдань в межах Антитерористичної операції. Впродовж останніх двох місяців частину коштів на потужний позашляховик їм вдалося зібрати самостійно, а решту додали небайдужі городяни.
Завдяки нещодавнім змінам у законодавстві авто досить швидко і за помірну ціну було придбано в одній з країн Євросоюзу. Аби машина не підвела в зоні АТО було проведене технічне обслуговування та підготовка.
Передавали автомобіль урочисто в школі. Перед цим діти усіх класів самостійно розфарбували позашляховик у «камуфляж». Машину назвали «Котигорошко», адже це український герой, який перемагає усіх недругів. Приймати авто приїхав учасник АТО, захисник Донецького аеропорту майор Віталій Мульський. До речі, офіцер – випускник цього навчального закладу. За його словами, тут навіть радянських часів виховували українських патріотів. Саме це і вплинуло на вибір професії. Десантник був гордим за свою школу та підростаюче у ній майбутнє покоління та висловив впевненість, що з такою підтримкою Український народ обов’язково переможе.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s