Підприємець-розвідник «Алєкс» із «родини» запорізьких гармашів

Posted: 14.03.2015 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,

Власник бізнесу із Запоріжжя Олексій Совач понад півроку тому змінив робочий кабінет на невибагливий солдатський побут. Разом з іншими добровольцями він пішов до військового комісаріату з бажанням бути призваним до 55 окремої артилерійської бригади. У військовій частині Олексій Совач потрапив на посаду розвідника протитанкової батареї. А звичне «Олексій Володимирович» змінив на позивний «Алекс».
З того часу артилерійську батарею розгортали на важливих ділянках фронту. «Алєкс» разом з іншими розвідниками виконували бойові завдання в максимальній близькості до позицій противника, корегували вогонь 100-мм протитанкових гармат МТ-12 «Рапіра» і своїми «бронебійними» аргументами не раз змушували ворога відступати.
– Ми прикривали піхоту в різних місцях. Були біля Маріуполя і під Попасною. Повз нас не проскочила жодна ворожа «броня». Готові були і далі воювати, але згідно Мінських домовленостей нас передислокували з передової, – розповів солдат Олексій Совач.
Зараз «боги війни», як ще називають гармашів, уважно слідкують за новинами з фронту. «Алєкс» каже, що артилеристам з його батареї щиро хочеться вірити у мирне вирішення конфлікту в Донбасі. Але ворог, на переконання протитанкістів, не наважиться знову розпочати активні дії, тільки якщо знатиме, що усі відведені підрозділи продовжують займатися бойовою підготовкою, тримають свою зброю напоготові, а в серцях не згасає полум’я патріотизму.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s