Героїв із Тячівщини, які загинули під час АТО відзначать державними нагородами

Posted: 22.03.2015 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!

Прийміть мої щирі співчуття, вибачте, що не вберегли ваших рідних… Поділяю Ваш біль. І водночас вважаю, що вам, родинам, треба продовжувати життя. Тому й прошу висловити ваші проблеми і побажання. Такими словами у Тячеві звернувся голова Закарпатської ОДА Василь Губаль до представників родин загиблих військовослужбовців під час Антитерористичної операції.
Район втратив двох Героїв – це Роман Козичко та Олександр Шимон. Старший лейтенант 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Олександр Шимон на початку грудня минулого року загинув під час виконання бойового завдання у районі Дебальцевого. Його побратим, 30-річний боєць Роман Козичко – у лютому цього року.
Зболені рідні спершу не хотіли порушувати жодних проблемних питань. Василь Губаль розпитав родини про те, як їм ведеться, чи мають побутові проблеми, про здоров’я… Отримав підтвердження, що належні їм виплати сім’ї отримали, а мама Романа Козичка пані Любов пройшла і санаторне оздоровлення, батько Олександра Шимона пан Петро оформив земельну ділянку для садівництва, й тепер служби вивчають питання надання житла. Водночас щодо Романа не до кінця оформлені документи на надання статусу учасника бойових дій, які є підставою для оформлення пільг. Це питання керівник області взяв під свій контроль. Загалом Василь Іванович розповів про те, чим допомагає область – від матеріальної допомоги і до земельних ділянок, безоплатного навчання дітей, оздоровлення для членів родин, тощо. «Звісно, це все не применшить біль від утрати, але це ваше по праву й ви повинні відчувати турботу держави», – наголосив голова ОДА.
Василь Губаль повідомив сім’ям, що закарпатських Героїв подали на нагородження орденами. Порушив і тему вшанування пам’яті – до прикладу, встановлення меморіальної дошки на школі, де навчався військовий, тощо, й такі речі ініціює перед місцевою владою. Керівник області надав родинам свої особисті контакти, закликав звертатися з будь-якого приводу і наголосив, що завжди готовий до спілкування і допомоги, а також ще раз подякував за синів та попросив триматися.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s