Півтори сотні юних галичан допризовного віку взяли участь в обласній Спартакіаді

Posted: 23.03.2015 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання
Позначки:,

У Львові в межах заходів щодо відзначення Року Андрея та Климентія Шептицьких відбувся фінальній етап обласних змагань серед допризовної молоді з метою визначення фізичної підготовленості юнаків до служби у Збройних Силах України та інших силових структурах. Спартакіаду було організовано управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Львівським обласним військовим комісаріатом.
21-22 березня на об’єктах Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України було гаряче, адже за першість приїхали поборотися 27 команд з районів області та міст обласного значення. Варто зазначити, що їхнє комплектування відбулося найкращими спортсменами після відповідних змагань у районах.
Як розповів заступник начальника – начальник навчально-методичного відділу, кандидат наук з фізичного виховання та спорту майор Володимир Михайлов основними завданнями проведення Спартакіади є виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму майбутніх захисників Вітчизни.
– І, звісно, як засіб упередження антисоціальних проявів в молодіжному середовищі, а також заради формування та пропагування здорового способу життя, збільшення рухової активності, підвищення престижу військової служби, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, – наголосив він.
Отож, юні спортсмени змагались у таких дисциплінах: стрільба з дрібнокаліберної гвинтівки, плавання на дистанцію в 50 метрів, метання гранати Ф-1 на дальність, біг на 100 й 3000 метрів та підтягування на поперечці.
За результатами дводенних змагань перше місце посіла збірна команда Сихівського району міста Львова, друге – команда зі Стрия, третє – з Яворова.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s