Закарпатці віддали на потреби армії понад 27 млн 500 тисяч гривень

Posted: 18.04.2015 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

На підтримку Української армії платники податків Закарпаття у першому кварталі 2015 року спрямували 27 млн 535 тис. гривень військового збору. Зокрема, в березні цього року до держбюджету надійшло 10 млн 520 тис. гривень збору. Військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року за ставкою 1,5% від об’єкта оподаткування.

More Than 27 million 500 thousand Hryvnia for Army Needs

In the first quarter of 2015,  27 million 535 thousand Hryvnia of military tax collected in Zakarpattia was directed on the army needs. In particular, 10 million 520 thousand was collected in March. The military tax was introduced August, 3 in 2014 with 1,5% rate. It is paid by physical persons residents of Ukraine who receive income in Ukraine and abroad and physical persons non residents of Ukraine who receive income in Ukraine.

Його платники – фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як із джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи, всі доходи, що включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу; фізичні особи – нерезиденти, які отримують доходи із джерела їх походження в Україні та податкові агенти. Це передбачено Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи”.
Варто зазначити, що сплату військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.
В управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Закарпатській області поінформували, що у 2015 році об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, які визначаються по аналогії з доходами, що є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб. Податківці зазначають, що, враховуючи ситуацію в країні та актуальність призначення цього платежу, закарпатці з громадянським сумлінням ставляться до нарахування і сплати стратегічно важливого збору. Про позицію громадян свідчить стабільна динаміка надходжень податку на підтримку армії від представників усіх сфер економіки регіону.

Military tax payment is prolonged till Supreme Rada reports about the Armed Forces of Ukraine reform’s end.
In Zakarpattia tax department we were told that in 2015 military tax will be collected on the same ground as in 2014. The tax department representatives say people understand how important the military tax is and pay it regularly. It can be clearly seen from evolution of movements.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s