Нові помешкання захисникам Вітчизни

Posted: 21.04.2015 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!

У Львівському гарнізоні в межах виконання Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу введено в експлуатацію 64-квартирний будинок. Ордери та ключі від нових помешкань у військовому містечку «Липники» новоселам вручали Головний інспектор Міністерства оборони України генерал-лейтенант Юрій Аллеров, начальник гарнізону — начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук, т.в.о директора Департаменту капітального будівництва Лариса Храмченко та начальник Західного управління капітального будівництва Міністерства оборони України Богдан Дацко.
У своєму виступі перед військовослужбовцями, членами родин військовослужбовців та їх гостей генерал-лейтенант Юрій Аллеров наголосив на тому, що керівництво держави, оборонного відомства докладають чималих зусиль задля вирішення житлових проблем захисників Вітчизни.
– Робиться усе можливе аби військові відчували себе соціально захищеними. Переконаний в тому, що ці ключі та ордери від нових помешкань стануть запорукою щастя, родинного затишку. Приємним є той факт, що квартири тут отримали військовослужбовці – учасники Антитерористичної операції, а також члени сімей військовослужбовців, які загинули в боях з інтервентами та незаконними банд формуваннями на сході країни. Це свідчить про повагу вищого керівництва до військових, які захищають суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.
Натомість генерал-лейтенант Павло Ткачук зазначив, що кар’єра кожного військового знаменується певними визначними подіями отримання чергових військових звань, підвищення в посаді і, що дуже важливо, отримання житла.
– Сьогодні в країні дуже складна ситуація пов’язана із зовнішньою агресією сусідньої країни гинуть мирні мешканці Донбасу, гинуть наші військовослужбовці. На цьому тлі сьогоднішні урочистості є знаковими, адже показують, що й у таких складних умовах можна працювати на перспективу та розвиток. Комусь цифра 64 може видатися мізерною, однак вірю в те, що невдовзі ми будемо оперувати набагато більшою кількістю зданих квартир в гарнізоні.
Загалом, серед новоселів особи, які мали пільги щодо першочергового надання житла, учасники бойових дій, багатодітні родини, звільнені з лав ЗС України за станом здоров’я або за віком. Третина помешкань було розподілено родинам військовослужбовців – учасників АТО, а також військовослужбовцям, які отримали важкі поранення в боях.
Після завершення церемонії вручення ордерів та перерізання символічної стрічки усі присутні ознайомилися із житловими умовами та оглянули упорядковані помешкання.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s