Закарпатські лікарі готові надати всебічну психологічну допомогу військовослужбовцям – учасникам АТО

Posted: 23.04.2015 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:, , ,

В районних адміністративних центрах Закарпатської області створено Єдині медичні вікна та впроваджено в дію «Дорожню карту» щодо надання медичної допомоги для військовослужбовців — учасників Антитерористичної операції та членів їхніх сімей. Як поінформував начальник управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Василь Скрип, станом на 22 квітня поточного року за медичною допомогою звернулося близько п’ятисот військових, які повернулися із зони АТО, виявлено понад двохсот хворих, частина з яких госпіталізовані в лікувально-профілактичні заклади або скеровані на консультації до профільних спеціалістів.
За його словами, з початку року в обласній психіатричній лікарні пройшли лікування з посттравматичними стресовими розладами 42 бійці, які повернулися із зони АТО.
— Крім того, до спеціалістів обласного госпіталю інвалідів війни та учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС за І квартал 2015 року звернулося по медичну допомогу двадцять учасників АТО, з яких 17 госпіталізовано, — розповів Василь Васильович. — Для проведення психологічної реабілітації організовано кабінет для психологічної реабілітації, де фахову роботу проводять психотерапевти закладу. У відділенні відновного лікування медичну допомогу надають інструктор з лікувальної фізкультури та три масажисти, які проводять фізичну реабілітацію учасників АТО.
Він також зазначив, що на цей час на амбулаторний прийом психотерапевтів записалося 14 військовослужбовців, а більше сотні отримали консультації з актуальних медико-соціальних питань. А також наголосив на тому, що лікарі готові надати за потреби всебічну психологічну допомогу захисникам Вітчизни з посттравматичним стресом: «задля цього нещодавно нами було проведено семінар та практичні заняття співпрацівником волонтерського руху Базельського осередку у Швейцарії із соціальної та психологічної реабілітації військовослужбовців-інвалідів, які повернулися із зони АТО. У ньому взяли участь 105 лікарів різного профілю: психологи, психотерапевти, лікарі загальної практики-сімейної медицини».

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s