Українська армія очима дітей

Posted: 23.04.2015 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання
Позначки:, ,

У Львові, в 58-му Будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження переможців творчого конкурсу «Армія очима дітей» присвяченого військовослужбовцям, які виконують бойові завдання в межах проведення Антитерористичної операції, підтримці Збройних Сил України. Свої роботи на розсуд компетентного журі представили більше півтисячі школярів обласного центру. За словами директора Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво» Галини Макарчук творчий хист юні галичани демонстрували в декількох номінаціях.
– Усім охочим було запропоновано викласти своє ставлення до подій, що відбуваються на сході нашої держави, власні думки та прагнення за такими образотворчими напрямками: малюнок, плакат, відео та фотосюжет, твори декоративно-прикладного мистецтва та творчі роботи. Приємно, що запропонована тема зацікавили учнів усіх класів від першого до випускного, а наймолодшій учасниці усього шість рочків. Впродовж останніх двох місяців наші конкурсанти виконали понад двісті малюнків, 50 відеосюжетів, плакатів, дрібних дерев’яних виробів та м’яких матеріалів.
Перед врученням дипломів та спеціальних призів номінантам співорганізатор конкурсу та член відбіркового журі – директор Будинку офіцерів Віталій Провозін подякував їм за проявлені старанність, ініціативність виявлені під час підготовки конкурсних робіт.
– Ви навіть не уявляєте собі з якою душею, теплом ставляться наші Захисники до такої творчості. У них завжди на першому місці малюнки, обереги, а вже потім – зброя і все решта. Приємно, що ви сьогодні зібралися у стінах нашого військового культурного закладу. Повірте – це лише початок, попереду їх будемо проводити ще дуже багато на різноманітну військово-патріотичну тематику.
Варто зазначити, що виставка образотворчих робіт експонуватиметься деякий час в Будинку офіцерів, а вже за три тижні українські бійці зможуть оцінити креативність молодих львів’ян. В цьому їм допоможе одна з волонтерських організацій, члени якої з готовністю погодилися доставити їх на передову. Окрім того, найкращі роботи розміщено у соціальних мережах і кожен охочий користувач може їх переглянути та оцінити.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s