Для десантників волонтери «вилікували» БТР-80

Posted: 24.04.2015 by rmclviv in АТО, допомога
Позначки:, , , , , , ,

yhfhgcteds 049++++Волонтери громадської організації «Центр допомоги військовослужбовцям Самбірщини» передали військовослужбовцям 80-ї окремої аеромобільної бригади відновлений БТР-80, який отримав пошкодження у зоні проведення антитерористичної операції.
— Цей БТР пошкодження отримав ще під Дебальцево, підірвався на фугасі, — розповідає голова громадської організації Микола Фрей. — Це вже четверта одиниця військової техніки, яку ентузіасти Самбірського району відремонтували та передали військовим у зону АТО.
Зі слів волонтера у цій броньованій машині були досить серйозні пошкодження, зокрема двигуна, але завдяки наполегливості народних умільців його вдалося повернути у стрій.
— Спочатку БТР евакуювали з місця підриву самі військові, які намагалися власними силами його полагодили, — продовжує розповідь волонтер. — Але в польових умовах їм це зробити не вдалося. БТР на платформі привезли до Львова, де ми його на жорсткому зчепленні притягнули у Рудки.
Микола Фрей також розповів, що працювати над бойовою машиною було складно. Якщо зварювальні роботи та відновлення бортової електромережі труднощів не завдавали, то з двигуном цивільним ремонтникам довелося повпрівати. Він зауважив, що у двигуні є специфічні деталі, які на цивільній техніці не використовуються, відтак дістати їх складно. Тому довелося звертатися до самих військових. Результат — БТР своїм ходом приїхав до аеромобільної частини.
— Бойова машина цілком справна, на ходу, — поділився враженнями від отриманого БТРа водій-механік молодший сержант військової служби за контрактом Руслан. — На нього лише потрібно встановити штатне озброєння і можна вирушати виконувати завдання у зону АТО. Приємно й те, що він тепер має своє ім’я — мешканці селища, де його ремонтували, нарекли його Рудки-4. Цей напис тепер красується на борті броньованої машини.

Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s