Військові ремонтники з Рівненщини продовжують забезпечувати артилерійські підрозділи відновленим озброєнням і військовою технікою

Posted: 07.05.2015 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

Загалом, з початку року колектив військових ремонтників з Рівненщини поповнив війська понад 100 одиницями відремонтованого озброєння і військової техніки. Наразі в цехах Центральної артилерійської бази озброєння фахівці відновлюють і обслуговують гаубиці та гармати.

Також, зведений підрозділ військових ремонтників безпосередньо у зоні АТО виконує завдання із супроводу військових колон та обслуговування озброєння і військової техніки.

– Ми знаємо особисто потреби бойових підрозділів, а тому виконуємо усі ремонтні роботи якісно. Самохідні установки, гармати, гаубиці та інше озброєння, які ми перебрали власноруч до останньої гаєчки, не раз відігравали вирішальну роль в бою. Тому ми й надалі працюватимемо самовіддано і наполегливо, вноситимемо свій вклад у Перемогу України та вирішення конфлікту на Донбасі, – зазначив начальник Центральної артилерійської бази озброєння полковник Олександр С.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s