До Дня Перемоги на Рівненщині змагалися юні патріоти

Posted: 08.05.2015 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

З нагоди Дня Перемоги на Рівненщині відбулися підсумкові змагання військові навчально-тренувальні ігри «Патріот» серед школярів дев’ятих класів шкіл Костопільського району.

Цей захід військово-патріотичного виховання молоді провели командування однієї із військових частин Рівненського гарнізону та керівництво відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації на базі Маломидської загальноосвітньої школи.

pic

– Усі учасники під час попередніх етапів гри показували відмінні результати. Ми пишаємося такими патріотами, але водночас бажаємо, щоб ці знання ніколи не знадобилися в їхньому житті, – сказав у вступному слові заступник командира частини по роботі з особовим складом майор Денис Журбенко.

pic

Школярі змагалися із п’яти основних загальновійськових дисциплін. Учасники на швидкість надавали першу медичну допомогу умовним пораненим, збирали-розбирали автомата АК-74. Також, дев’ятикласники виконували нормативи із одягання засобів радіохімічного-бактеріологічного захисту і метали гранату. Найскладнішим виявилося змагання на влучність, де учасники із пневматичної гвинтівки цілили у мішень.

У ході проведення всі його учасники мали можливість потренуватися, спробувавши свої сили і вміння з того чи іншого виду ігор, що й було передбачено умовами проведення заходу.

pic

– Під час ігор відчувалася атмосфера патріотичного піднесення, національної гордості за свій народ, за свою незалежну державу, – додав майор Денис Журбенко. – Проведений захід сприяв вихованню громадянських якостей майбутнього захисника Вітчизни, духовному осмисленню патріотизму, який поєднує любов до рідного краю, України та її народу.

В запеклій боротьбі перше місце виборола команда школярів із села Гута. Великомидський навчально-виховний комплекс та Маломидська загальноосвітня школа посіли відповідно друге та третє загальнокомандні місця. Переможці отримали грамоти і подарунки.

pic

pic

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s