12 апостолів військової медицини, які свого часу навчали нинішніх «Янголів життя»

Posted: 08.05.2015 by rmclviv in Знаменні події, свята
Позначки:, , , ,

В цей день, до рідної частини їх прийшло всього п’ятеро. А в життєвому строю ветеранів, військових медиків, що рятували життя наших воїнів у роки Другої світової війни і закінчували свою службу у нинішньому Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону залишилось всього дванадцять, як апостолів.
Ветерани пригадують, що у роки війни їх не називали, як теперішніх бойових медиків АТО — «Янголами життя», однак після одужання воїни ще довго писали листи з подяками за життя, до їх шпиталю.
Нинішні військові медики Військово-медичного клінічного центра Західного регіону, за рік російської агресії проти України майже всі вже пройшли гарт в польових госпіталях АТО. І тепер набагато краще розуміють, як це бути під ворожими обстрілами і рятувати життя пораненим.
В день пам’яті і примирення, для тих ветеранів, хто зміг прийти, військові медики організували водночас теплий і урочистий прийом. З добрими словами, побажаннями, бойовими ста грамами та концертом, який для медиків дав хор ветеранів Львівського гарнізонного. А тих, кого важка хвороба помножена на поважний вік, не відпустила з дому, військові медики привітали вдома саме на свято Дня Перемоги.
Живіть. Ви просто живіть наші ветерани. Живіть, щоб розповідати правду про всі жахіття тієї війни. Адже саме ваша пам’ять можливо допоможе зупинити сучасну агресію проти нашої мирної держави.

Тарас ГРЕНЬ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s