У Львові привітали медичних сестер з професійним святом

Posted: 14.05.2015 by rmclviv in у військових медиків
Позначки:

Медичних сестер Військово-медичного клінічного центру Західного регіону привітали концертною програмою з нагоди професійного свята.
Під час урочистого зібрання начальник медичної установи полковник медичної служби Іван Гайда зазначив, що від роботи молодшого персоналу залежить чимало.
– Ви докладаєте велику увагу та постійно турбуєтеся над зміцненням здоров’я військовослужбовців, членів їх сімей, працівників та службовців Збройних Сил України, покращуєте культуру обслуговування. Завдяки сумлінному ставленню до виконання своїх обов’язків ви сотням хворих повернули радість до життя, гарний настрій, можливість в подальшому працювати на користь нашої держави. Дякую вам за це, – наголосив він.
З нагоди свята медичних сестер було заохочено подяками та грамотами. А військові музиканти з оркестру Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, під керівництвом військового диригента майора Богдана Катриняка подарували дівчатам чудову концертну програму.

Довідка.
Хоча фактично святу вже більше ста років, офіційно воно було засновано тільки в 1971 році. День медичної сестри відзначається за фактом об’єднання сестер милосердя з 141 країни в професійну громадську організацію – міжнародну раду медичних сестер.
Вперше служба сестер милосердя була організована під час Кримської війни англійкою Флоренс Найнтінгейл (12.05.1820 – 13.8.1910). Всесвітній день медичних сестер за рішенням Міжнародної організації Червоного хреста є саме в її честь, в день її народження – 12 травня. Тоді й сформувався стійкий стереотип: медсестра – це санітарка, яка виносить з поля бою поранених або стоїть біля операційного столу.

отримали

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s