У Рівному виховують юних патріотів

Posted: 14.05.2015 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

У Рівному на базі управління оперативного командування «Захід» розпочався міський юнацький військово-спортивний збір «Заграва».

Старшокласники із 32 загальноосвітніх закладів обласного центру протягом двох днів змагатимуться із визначених дисциплін.

Спочатку серед школярів оберуть кращих у майстерності стройової підготовки, споряджанні магазинів набоями на швидкість та підтягуванні на перекладині. Протягом другого етапу юні рівняни виконуватимуть стрільби із малокаліберної гвинтівки і метатимуть гранату.

Головний спеціаліст управління освіти Рівненського міськвиконкому Микола Радько розповів, що серед усіх охочих для участі у «Заграві» відбирали найкращих та відзначає, що юнаки і дівчата з ентузіазмом беруть участь у військово-спортивному зборі.

– Ми пишаємося тим, що управління оперативного командування продовжує бути осередком військово-патріотичного виховання нашої молоді. Спільно з освітянами ми виховаємо гідних захисників Вітчизни, – додав представник командування ОК «Захід» підполковник Анатолій Прошин.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s