Військовими на один день стали школярі з Рівненщини

Posted: 15.05.2015 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,

Школярі із села Маща Рівненської області на один день потрапили до армії. До вихованців загальноосвітньої школи завітали військовослужбовці однієї із військових частин Рівненського гарнізону,  та провели військові навчально-тренувальні ігри «Патріот».

– Ми разом з освітянами відчуваємо відповідальність за виховання патріотів і майбутніх захисників Вітчизни. Тому, з радістю відвідуємо школи і знайомимо молодь з аспектами військової служби, розповідаємо про армію і «засіваємо» зерно поваги до військових, до служби Батьківщині, – зазначив заступник командира частини по роботі з особовим складом майор Денис Журбенко.

Офіцери та контрактники підготували для школярів цікаву програму, аби юні українці різного віку змогли зрозуміти та запам’ятати ази загальновійськових дисциплін. Зокрема, військові розповіли про те, як виживати під час екстремальних ситуацій, навчили надавати першу медичну допомогу, одягати індивідуальні засоби радіохімічного і бактеріологічного захисту тощо. Також, діти  розбирали і збирали автомат АК-74, кулемет РПК та пістолет ПМ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s