Національний президентський оркестр України виступив перед мобілізованими військовослужбовцями на Рівненщині

Posted: 25.05.2015 by rmclviv in Новини та події

На Рівненському загальновійськовому полігоні оперативного командування «Захід» Національний президентський оркестр України під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Івана Москаленка дав концерт для мобілізованих військовослужбовців.

За словами директора оркестру, ця творча зустріч стала продовженням Всеукраїнського туру оркестру для військовослужбовців, який має на меті підняти їх моральний та бойовий дух. Під керівництвом художнього керівника, народного артиста України Анатолія Молотая та диригента — заслуженого діяча мистецтв України Сергія Золотарьова творчі колективи вже побували в гостях у Київському, Яворівському, Деснянському, Харківському, Сумському та Полтавському гарнізонах.

На Рівненському загальновійськовому полігоні перед курсантами навчальних підрозділів виступили артисти з духового, камерного, естрадно-симфонічного і симфонічного оркестрів, а також біг-бенду. Вони виконали військово-патріотичні, українські народні твори та класику.

– Наш репертуар розрахований на аудиторію з різними смаками. Переконаний, що завдяки нашим виступам цей вихідний день стане приємною згадкою для наших військовослужбовців, — зазначив диригент Сергій Золотарьов.

Цього ж дня військовослужбовці провели на полігоні спортивне свято. Армійці змагалися з гирьового спорту, метання ядра, армреслінгу, відтискання від землі, перетягування канату, футболу, волейболу, а також в комічній естафеті.

За словами позаштатного начальника фізичної підготовки і спорту Рівненського загальновійськового полігону лейтенанта Романа Волощука, під час свята військовослужбовці виклалися на повну. При цьому мобілізовані до війська офісні працівники та хлібороби намагалися не поступатися досвідченим спортсменам.

– На полігоні гарні умови, щоб підтримувати та нарощувати фізичну підготовку. Серед мобілізованих військовослужбовців є такі, хто раніше спортом не займався, але тут розпочав. Люди цікавляться, як правильно харчуватися, за якими програмами займатися. Тому під час змагань багато хто вже показав непогані результати, — розповів бронзовий призер Чемпіонату України з самбо 2013 року мобілізований військовослужбовець Володимир Заремба.

А наприкінці дня перед курсантами навчальних підрозділів виступив народно-самодіяльний колектив «Група «Долг» з піснями воїнів-афганців та військово-патріотичними композиціями.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s