Автомобільний парк львівський військових медичних працівників поповнився унікальною штатною одиницею

Posted: 09.06.2015 by rmclviv in у військових медиків
Позначки:, , , , ,

У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону міський голова Львова Андрій Садовий урочисто вручив ключі від автомобіля швидкої допомоги марки ЕМ-М320.12-03, який місто закупило у концерну «Електрон».
–Ця машина спеціально виготовлена з врахуванням потреб військових медиків. Важливо, щоб держава знаходила кошти і купувала вітчизняну продукцію. Вартість цього авто – ₴750 тис., що є дуже привабливою ціною, адже жодного закордонного екземпляра за такі кошти не закупиш. Також це – робочі місця на наших підприємствах, люди отримують зарплату і місцевий бюджет отримує податки. Що також дає можливість потім ці кошти використовувати на інвестиції, на інфраструктуру та інші проекти, – зазначив Андрій Садовий.
Натомість начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда розповів про те, що потреба в таких автомобілях є вкрай актуальною.
– На сьогодні, це перший в західному регіоні спеціальний транспортний засіб підвищеної прохідності, колісна формула 4х4.1, з комплектом медичної апаратури та засобів екстреної допомоги. Він призначений для транспортування, здійснення основного медичного догляду та нагляду за пацієнтом, надання кваліфікованої медичної допомоги, у т.ч. екстреної медичної допомоги, проведення інтенсивної терапії і моніторингу на догоспітальному етапі хворим та потерпілим безпосередньо як на місці виклику так і під час їх транспортування до стаціонарних лікарень. Автомобіль може експлуатуватися в складних погодних умовах та в умовах бездоріжжя. Наразі в стислий термін він пройде реєстрацію, далі – обкатку на Яворівському полігоні та, за першої необхідності, буде направлений до зони АТО в наш мобільний госпіталь.
За його словами для того аби якісно надавати медичну допомогу постраждалим таких машин на західних теренах має бути не менше десятка.
Під час імпровізованого брифінгу для представників ЗМІ генеральний конструктор заводу «Електронмаш» концерну «Електрон» Станіслав Войтків розповів про те, що новинку сертифіковано у відповідності до вимог Національного стандарту «Автомобілі швидкої медичної допомоги та їх устаткування» ДСТУ 7032:2009 та директиви 70/156/ЕЕС для транспортних засобів спеціального призначення у комплектації медичним обладнанням та устаткуванням за типом В і зареєстрований Державною службою України з лікарських засобів як медичний виріб.
Начальник відділення реанімації підполковник медичної служби Ольга Зачепа розповіла їм також про оснащення медичного блоку: «Його укомплектовано засобами перенесення та іммобілізації пацієнта, обладнанням для вентиляції легенів, портативною системою контролю дихання, дефібрилятором з реєстратором показників пацієнта, діагностичною апаратурою: електрокардіографом, інфузійною системою тощо. Комплектами перев’язувальних матеріалів і засобами догляду за пацієнтом та відповідними медикаментами».

Віталій ІВАНОВ.

Довідка.
Місткість автомобіля: в кабіні – 2 чол., у медичному салоні – 2-4 чол. + 1 на ношах. Бензиновий двигун потужністю 105,0 кВт (142,8 к.с.) забезпечує швидкість – 110 км/год.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s