IMG_1468Нещодавно в секторі «А» АТО випереджено спробу здійснення терористичної атаки. У селищі міського типу Станично-Луганське російсько-терористичні найманці намагались скоїти масове вбивство мирних мешканців. Напередодні інциденту, група військової контррозвідки СБУ отримала оперативну інформацію про те, що біля будівлі Пенсійного фонду в Станично-Луганському терористи планують привести в дію вибухонебезпечний предмет під час значного скупчення людей, які планували провести там зібрання з вимогою відкрити пішохідний перехід через зруйнований міст. Зазначимо, що перехід закрито у відповідності до рішення керівника цивільно-військової адміністрації Луганщини Г.Москаля. Здійснення терористичного акту лише б сприяло дестабілізації обстановки у населеному пункті та поширенню сепаратистських ідей та настроїв серед місцевого населення.
Втім, військові контррозвідники разом із підрозділом військового спецназу ОК «Захід» вчасно відшукали фугас та знешкодили його на місці. Учасники операції зазначають, що «пекельна машинка» була виготовлена зі знанням справи: артилерійський снаряд калібру 120 міліметрів був приєднаний до радіо детонатора, який міг бути активований з дистанційного пульта керування в будь-яку мить.
– Ми усвідомлювали небезпеку, яку несе цей вибуховий пристрій терористів, але гаяти час було неприпустимо. Тому, розміновували фугас з усіма заходами безпеки прямо на місці. Ми взяли під контроль ділянку місцевості і зробили свою справу. На щастя, поблизу не трапилось нікого з цивільних. Сподіваємось, цей випадок наочно продемонструє мешканцям Луганщини реальну позицію носіїв «руського міра» щодо місцевих жителів, – говорить офіцер військового спецназу, який брав участь ліквідації спроби терористичної атаки.
У військовій контррозвідці повідомили, що за фактом даного інциденту порушено кримінальне провадження за статтею «Тероризм».

IMG_1468Володимир Скоростецький, із зони АТО сектор «А»

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s