Щастя – це Україна!

Posted: 11.06.2015 by rmclviv in АТО
Позначки:, , , ,

Днями мешканці міста Щастя, що на Луганщині, влаштували стихійний флеш-моб на підтримку української армії. Декілька десятків городян вийшли на вулиці, щоби довести, що Щастя – це Україна.
Одним з чинників, які спонукали місцевих жителів публічно продемонструвати власні уподобання, стали нічим не підтверджені чутки про ніби то відвід українських військ із міста. Оскільки вже близько року місто перебуває на вістрі військових подій і майже кожну добу до зубів озброєні терористи обстрілюють не лише позиції сил АТО, але й житлові квартали міста, жителі Щастя бояться втратити єдиний гарант власної безпеки.
До слова, поблизу міста – Луганська ТЕС. Один з стратегічних об’єктів місцевої інфраструктури. Безпека цього місця – під особливим контролем сил АТО.
– Ми не хочемо тут повторення того, що відбувається зараз в Донецьку та Луганську. Адже через близьких і знайомих, які залишились по той бік, ми поінформовані про те, що коїться там. Ми не бажаємо покидати своє місто і поневірятись, як біженці. Тому нам важливо знати і відчувати, що українська армія нас не залишить. Хлопці, які несуть тут службу, знайомі з місцевими реаліями, знають місцевість та специфіку, – говорить одна із громадських активісток Марина Данилюк.
Жінка розповідає, що для більшого розуміння того, що відбувається, місцевим мешканцям бракує достовірної інформації. У прифронтовій зоні, як повітря, потрібні українські телеканали, радіо та друковані видання. З її слів, українські патріоти Луганщини прагнуть змін на краще. В тому числі й у свідомості тих громадян, які вагаються і зайняли відсторонену позицію.
Інший мешканець Щастя, Микола Доленко, погоджується із своїми земляками: інформаційну війну можна виграти лише активними заходами контрпропаганди.
Щоби заспокоїти патріотично налаштованих мешканців міста, із ними зустрілись військовослужбовці однієї із механізованих бригад, які виконують бойові завдання на цій ділянці. Військові запевнили, що хвилювання щастинців – безпідставні. Українська армія це гарантує!

Володимир Скоростецький, із зони АТО сектор «А»

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s