Танкові екіпажі сил АТО провели заняття із тактичної та вогневої підготовки

Posted: 12.06.2015 by rmclviv in АТО, Бойова підготовка
Позначки:, , , , , , , ,

Відведені від лінії зіткнення на встановлені Мінськими домовленостями відстані, танкові екіпажі механізованих підрозділів сил АТО, не припиняють занять із бойової підготовки.
Зі слів командира одного з танкових підрозділів офіцера Р., злагодженість та навченість особового складу підвищує «живучість» екіпажів і техніки у реальному бою.
Серед воїнів-танкістів є й кадрові військовослужбовці, й призвані за мобілізацією. Якщо у відповідності до плану мирного врегулювання, для танків не має роботи на передовій, у визначеному районі зосередження продовжуються планові заняття із тактичної, спеціальної, технічної та вогневої підготовки тощо.
– Методика, загалом, не складна і перевірена часом, – говорить офіцер. – Навчаємось усі: займаємось із командирами машин, із механіками-водіями, навідниками тощо. Усі повинні уміти діяти як єдине ціле. Це запорука ефективної бойової роботи.
Під час занять танкісти здійснили марш у визначений район виконання завдань. Провели заняття із вогневої підготовки, де відпрацювали стрільбу штатним снарядом із місця та в русі, прямим наведенням та із закритих вогневих позицій з використанням спеціальних приладів наведення та корегування вогню.

Володимир Скоростецький із зони АТО, сектор «А»

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s