Діти військовослужбовців оперативного командування «Захід» відпочивають в оздоровчому таборі

Posted: 18.06.2015 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,

путівкаДіти військовослужбовців оперативного командування «Захід» відпочивають в оздоровчому таборі Міністерства оборони України імені Юрія Гагаріна, що в Одесі. До кінця літа планується чотири зміни протягом яких відпочине і оздоровиться 21 дитина. Термін перебування в оздоровчому таборі 21 доба. Діти військовослужбовців отримують путівки на пільгових умовах.

Для них в Одесі спланована цікава та різноманітна програма. Морський відпочинок та спортивні заняття доповняться відвіданням кораблів Військово-Морських Сил, експозицій Військово-історичного музею та Меморіалу 411-ї батареї. Діти відвідають театри та визначні місця причорноморського міста-героя.

Також, цього року члени сімей загиблих військовослужбовців мали змогу безкоштовно один тиждень відпочити в Туреччині. З оперативного командування «Захід» було відправлено 60 дружин і дітей. З Рівненської області 5 членів сімей загиблих військовослужбовців відпочивали в Туреччині.

Військово-політичне керівництво держави та командування оперативного командування «Захід» дбає про військовослужбовців і робить усе можливе в рамках чинного законодавства для соціального захисту членів їхніх сімей.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s