«Сонечки» з Луганщини приймали у гості бійців АТО зі Львова

Posted: 24.06.2015 by rmclviv in Благодійність
Позначки:, , , , ,

423 червня до Новоайдарівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» завітали військовослужбовці Збройних Сил України, які нині виконують бойові завдання у секторі «А» АТО на Луганщині. Завчасно свій візит військовослужбовці не планували, однак завітали до малечі не з порожніми руками: виконуючи почесну місію, вони передали найменшим мешканцям Луганщини м’які іграшки та солодощі, які були зібрані за ініціативи Львівської Духовної Семінарії та передані завдяки волонтерам і представникам гарізонного храму Святих апостолів Петра і Павла Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

Дошкільнята залюбки бавились із військовими у рухливі ігри та виявляли цікависть буквально до усього. Найбільший інтерес проявляли хлопчаки, розпитуючи бійців про їхні однострої та озброєння. Діти ретельно «обстежили» кожний шеврон та решту військової атрибутики. А згодом, коли з’явилися ящики із солодощами, розпочався справжній бум і вихователі були змушені заспокоювати розбишак.

– Спостерігаючи за цими дітьми, на думку спадало лише одне: наші діти – це наше майбутнє. Не важливо звідки вони, з Львівщини чи Луганщини. Усі вони повинні жити в мирі, а завдання дорослих – забезпечувати їм щасливе дитинство та спокійне життя, – говорить один з військовослужбовців.

Наприкінці зустрічі, бійці, вихованці «Сонечка» та вихователі зробили декілька світлин на згадку, а також запросили діток у гості до Львова на екскурсію та відпочинок.

Володимир Скоростецький, сектор «А»

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s