Джейсон Келлі: «Інструктори ЗС Канади упродовж майже двох років тренуватимуть українських військовослужбовців за провідними методиками»

Posted: 27.06.2015 by rmclviv in Міжнародне співробітництво
Позначки:,

Міністр національної оборони Канади Джейсон Келлі, який разом із головою оборонного відомства України генерал-полковником Степаном Полтораком відвідав 27 червня Міжнародний центр миротворчості та безпеки на Львівщині, під час брифінгу для представників ЗМІ наголосив, що одна з цілей його візиту — підготувати умови для прибуття в Україну 200 інструкторів Збройних Сил Канади, які залучатимуться для підготовки профільних фахівців ЗС України.
Ця підготовка відбуватиметься у форматі спільної програми навчань, основна частина яких відбудеться на території Міжнародного центру миро творчості та безпеки на Львівщині.
Високий гість ще раз підтвердив солідарність уряду та народу Канади із народом України.
— Хотів би ще раз підкреслити нашу постійну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України. Прем’єр міністр Канади Стівен Харпер, який нещодавно відвідував Україну утретє, за останніх півтора роки, відмітив, що Канада ніколи не визнає незаконну окупацію Росією Криму. І буде усталено дотримуватись цієї позиці, — зазначив Міністр національної оборони Канади Джейсон Келлі.
Він також відзначив, що Канада надає Україні грошову та економічну підтримку. Зокрема, минулої осені Канада надала Україні десятки тисяч комплектів військового спорядження та амуніції для воїнів, яке допомогло їм у боротьбі на Донбасі в зимовий період.
Міністр національної оборони Канади підкреслив, що із березня поточного року Канада надає Міністерству оборони України дані супутникового моніторингу, а саме — фотографії високої чіткості, які допомагають українським військовим здійснювати поточний аналіз ситуації на сході України, відслідковувати переміщення російсько-сепаратистських сил на Донбасі.
Програма спільних навчань розрахована із серпня 2015 року аж до березня 2017 року. Канадські інструктори навчатимуть військовослужбовців українських механізованих підрозділів на Львівщині. Частина військових інструкторів ЗС Канади здійснюватиме підготовку українських саперів за провідними методиками протидії вибуховим пристроям упродовж спеціального курсу в Кам’янці-Подільському. Окремі тренінги від канадських інструкторів передбачені для українських військових медиків, військової служби правопорядку та офіцерів логістичного забезпечення.
— Канада, Великобританія, США сподіваються на довгострокову співпрацю із оборонним відомством України у сфері розширення бойових спроможностей. До того ж, для нас є символічним, що військовослужбовці Канади перебуватимуть разом із українцями у складний для вашої країни час. До того ж, і наші військовослужбовці багато чому будуть навчатись у своїх українських колег. Розглядається інтеграційний формат навчань, адже нам є багато чого повчитися один в одного — наголосив Міністр національної оборони Канади Джейсон Келлі.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s