Дві сотні «крилатих піхотинців» повернулися додому з АТО

Posted: 03.07.2015 by rmclviv in АТО, ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , , , , ,

3 липня до Львова із зони проведення АТО повернулось близько 200 військовослужбовців 80 окремої аеромобільної бригади ВДВ.
Шість місяців вони виконували бойові завдання у складі сил АТО на найгарячіших напрямках лінії зіткнення із російсько-терористичними загарбниками: Луганська ТЕС, місто Щастя тощо.
Представники командування бригади зазначають, що після напруженої бойової роботи частина бійців, ті, хто не встиг використати відпустки, отримають час для перепочинку. А понад 100 військовослужбовців, які були призвані під час мобілізації, буде звільнено у запас.
–    Певний час бійцям знадобиться, аби залагодити документальні питання, здати інвентарне майно. А далі – додому, до рідних та близьких. Вони відслужили із честю. Ми пишаємось надзвичайною мужністю та високим професіоналізмом наших військовослужбовців, – говорить один із заступників командира 80 оамбр ВДВ.
На пероні залізничного вокзалу у Львові, куди прибув воїнський ешелон зі Сходу, десантників зустрічали родичі та друзі. Було багато дітей.
Зокрема, один з мобілізованих бійців солдат Дмитро Бойко, уперше за 6 місяців обійняв своїх двох дітлахів та дружину Ольгу.
–    На Сході, звичайно, було важко, – каже він. – Але ми знали за що воюємо, знали, що нас із нетерпінням чекають удома. Ми виконали наш військовий обов’язок і повернулись.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s