Саме під таким девізом на базі спортивного комплексу Центру забезпечення Тилу Збройних Сил України, де командиром полковник Валерій Копішинський відбулися особисто-командні змагання з пожежно-прикладного спорту. Помірятися силами та фізичною витривалістю приїхали команди штатних пожежних підрозділів із Закарпаття, Хмельниччини та Львівщини.
Як розповів заступник начальника Центру по роботі з особовим складом підполковник Дмитро Коблюк фізична культура і спорт для пожежних обслуг має особливе значення, так як в екстремальних умовах доводиться витримувати значні, а інколи – граничні фізичні навантаження й нервове напруження.
– Максимально швидке розгортання засобів пожежогасіння, рятування людей на пожежах, евакуація майна, робота на висотах, в диму, при різких контрастних температурах, подолання різноманітних перешкод і дії в нічних умовах вимагають від наших військовослужбовців високої самосвідомості, неабиякої сили, сміливості і витривалості. Саме тому етапи, які долали представники команд відтворювали реальні дії вогнеборців під час виконання завдань за призначенням, – зазначив він.
За програмою змагань учасники мали подолати 100-метрову смугу з перешкодами, піднятися штурмовою драбиною на один з поверхів навчальної башти, визначити кращих у двоборстві та виконати бойове розгортання від пожежного автомобіля.
Після наполегливої боротьби на «стометрівці» призові місця посіли старший солдат Олександр Новак, працівник ЗС України Василь Бігарій, солдат Юрій Демідов. Долаючи перешкоди спортсмени продемонстрували високі професійні навички, неабияку вправність та впевненість у своїх силах.
Під час «штурмовки» поверхів навчальної башти кращим став солдат Петро Чічкевич, друге місце виборов солдат Тарас Попович, третє – солдат Юрій Демідов.
Натомість у двоборстві солдат Юрій Демідов посів перше місце, друге солдат Євген Дмитроца, третє працівник ЗС України Василь Бігарій.
У загальнокомандному заліку перше місце з подолання 100-метрової смуги з перешкодами та двоборстві виборола пожежна обслуга з Хмельниччини. В штурмуванні навчальної башти кращою виявилися команда з Львівщини.
Вищу сходинку п’єдесталу за результатами бойового розгортання від пожежного автомобіля виборола команда з Львівщини, другу посіла команда з Хмельниччини, третю – із Закарпаття.
Згідно методики оцінювання подібних змагань остаточно місця розподілилися наступним чином – перше місце із врученням перехідного кубка та диплому виборола команда з Львівщини, друге засвідчене дипломом місце посіла команда з Хмельниччини, третє – із Закарпаття.
За словами учасника команди-переможниці старшого водія пожежної обслуги Степана Мимки найскладнішим під час цих змагань видався етап підіймання штурмовою драбиною.
– У повсякденному житі я більше дотичний до автомобільної техніки, тож довелося добряче попріти аби показати достойний результат. А от під час бойового розгортання від пожежного автомобіля я був у своїй стихії, адже практики маю чимало. Ми їхали з бажанням сподіванням перемогти, однак впевненості не було. Та очевидно сьогодні спортивне щастя було на нашому боці і ми дуже задоволені перемогою.

Іван БОБОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s