Солдати-піхотинці набули знань із заходів безпеки

Posted: 07.07.2015 by rmclviv in Бойова підготовка
Позначки:, , , , ,

Днями, солдати, що проходять службу у Володимир-Волинському гарнізоні, відвідали заняття, під час яких військові фахівці ознайомили їх із правилами техніки безпеки під час виконання заходів бойової підготовки, виконання різного роду робіт на військовій техніці та озброєнні, а також – навчили надавати першу медичну допомогу.

Заняття проводились на 9 навчальних місцях, розгорнутих у навчальних класах та спеціальних майданчиках на території однієї з механізованих бригад ОК «Захід».

– Подібні заняття – обов’язковий елемент підготовки військовослужбовців, які лише нещодавно розпочали військову службу. На початковому етапі підготовки, важливо озброїти особовий склад знаннями, які допоможуть їм зберегти життя та здоров’я під час виконання бойових завдань та у повсякденній життєдіяльності. Заняття із заходів безпеки мають регулярний характер і є плановими у підготовці воїнів, – зазначив ТВО начальника штабу перший заступник командира військової частини майор Андрій Якімков.

Упродовж засвоєння лекційного матеріалу, солдати мали змогу відпрацювати деякі елементи й на практиці. Також, кожен ознайомлювався із матеріальною частиною штатного озброєння, інженерних боєприпасів та мін, гранат, освітлювальних та імітаційних засобів тощо А на майданчику медичної підготовки, практично відпрацювали деякі елементи надання домедичної само та взаємодопомоги. Особливо, начальник медичної служби військової частини майор медичної служби О. Титов наголошував на умінні правильно накладати джгути та різні види пов’язок.

Владислав Якушев

 

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s