Переглянути більшеСьогодні, на базі відділення відновлюваного лікування клініки нейрохірургії та неврології Військово-медичного клінічного центру Західного регіону урочисто відкрито унікальний кабінет-басейн з підводним витягом хребта для реабілітації пацієнтів із захворюваннями та травмами опорно-рухового апарату, порушеннях постави, атрофіях м’язів, а також після зняття іммобілізації.
Як зазначив під час брифінгу для представників ЗМІ начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда лікувальний кабінет якісно доповнить комплекс відновного лікування та реабілітації пацієнтів медичної установи, а також військовослужбовців – учасників Антитерористичної операції, які отримали поранення, травми під час бойових дій.
– Перше за все я хочу висловити глибоку вдячність голові Благодійного фонду «Відкриті очі» компанії SoftServe Тарасу Вервезі за надану фінансову підтримку, адже без неї будівництво могло б надовго затягнутися. Можу сміливо стверджувати те, що спільними зусиллями вдалося створити спеціалізований заклад світового рівня, якого ще не було на теренах нашої держави.
Натомість Тарас Вервега зазначив, що роботи зайняли майже півроку, а вартість робіт склала близько 2 мільйонів гривень.
– Це вкрай стислий термін за обмеженого фінансування для такого роду об’єктів. На місці старих нефункціональних ванн, фактично з руїни збудовано спеціальний басейн з відповідним обладнанням та супутніми невід’ємними елементами сучасного кабінету водної реабілітації. Радий, що у нас все вийшло і, у перспективі, він задовольнить потребу в спеціалізованій допомозі не лише нашим військовим, а й іншим пацієнтам.
Під час спілкування із представниками ЗМІ завідувач відділення відновлювального лікування Ростислав Данилков акцентував увагу на тому, що реабілітаційні заняття у воді для осіб з ураженнями центральної нервової системи вкрай необхідні для відновлення як цілого організму, так і для тренування навиків самообслуговування та незалежного способу життя.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s