Про це, під час візиту до Міжнародного центру миро творчості та безпеки, що на Львівщині, повідомив начальник штабу армії США чотиризірковий генерал Раймонд Одієрно.

Американський військовий високопосадовець відвідав найбільший полігон Збройних Сил України з метою перевірки своїх підлеглих військовослужбовців зі складу 173-ї повітряно-десантної бригади армії США, які беруть участь у військовому навчанні «Фіарлесс Гардіан-2015». Під час візиту його супроводжував начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук та представники командування Національної Гвардії України.

Члени делегації спостерігали за ходом занять на навчальних ділянках, побували у польовому таборі.

– Тут, на військовому полігоні, створені надзвичайно сприятливі умови для підготовки військовослужбовців Збройних Сил України та проведення заходів міжнародного військового співробітництва. Після мого повернення до Сполучених Штатів Америки, я буду доповідати про те, що співпрацю із Україною у галузі сектору безпеки варто продовжувати і посилювати. Вражає завзятість та самовідданість ваших солдатів та офіцерів як під час навчання, так й у реальних бойових діях, – підкреслив він.

Також, чотиризірковий генерал Раймонд Одієрно взяв участь у ритуалі присвоєння чергових військових звань та вручення медалей військовослужбовцям 173-ї повітряно-десантної бригади армії США. Медалі за відмінні успіхи у проведенні військового навчання отримали також двоє військовослужбовців Національної Гвардії України.

Додамо, що заходи міжнародного військового співробітництва за участі військових фахівців ЗС США. Канади та армій інших провідних європейських країн, спрямовані на підвищення обороноздатності України та професійного рівня військовослужбовців Збройних сил та інших військових формувань, активно триватимуть у найближчі роки.

Зокрема, 20 липня на Львівщині розпочнеться українсько-американське військове навчання «Репід Трайдент-2015» в якому братимуть участь військовослужбовці 17 країн. Також, сплановано підготовку українських військовослужбовців військовими інструкторами ЗС Канади.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s