Хто з ККТ до нас прийде, той від ККТ й загине

Posted: 09.07.2015 by rmclviv in озброєння та військова техніка
Позначки:, , , , , , , , ,

Бійці-розвідники однієї з механізованих бригад, які виконують бойові завдання на луганському напрямку АТО, у своєму арсеналі мають трофейну зброю і дуже цим пишаються.


ККТ (кулемет калашнікова танковий) був ними знятий із підбитого ворожого Т-72. Ворожа техніка стала донором для наших ремонтників, а от озброєнням зацікавились піхотинці. Модернізував зброю український військовий з позивним «Кір», що вирішив поекспериментувати та спробувати покращити вогневу міць підрозділу розвідників, пристосувавши технічні можливості танкового кулемета для потреб спецназу. У польових умовах трофейний ККТ зазнав багатьох технічних змін, що зробило з нього справжнього важковаговика в бою.
ККТ і без того досить важка зброя – порівняно із КК (кулемет калашнікова, що є на озброєнні у піхотних підрозділів), він має збільшену масу ствола – це забезпечило можливість ведення більш інтенсивного вогню. В умовах запеклих, але швидкоплинних вогневих контактів із противником, для розвідників така «піхотна» версія кулемета з більш витривалим стволом, саме те, що потрібно. Масою до 11 кг, він був призначений для кріплення на танку, але армійський «кулібін» за власними кресленнями переробив кулемет під ручну зброю. Та й носить його, за словами винахідника, хлопець дужий.
Перероблений ККТ отримав не лише сошки та приклад, але й механічний ударно-спусковий механізм, замість електроспуску. На черзі – короб для кулеметної стрічки не менше ніж на 200 патронів та можливість кріплення оптичних засобів прицілювання.
Зброя вже не раз застосовувалась у воєнних операціях, була перевірена на боєздатність та демонструвала високі результати.

Бобов Іван

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s