На Рівненщині мобілізовані військовослужбовці вчаться протидіяти танкам умовного противника

Posted: 06.08.2015 by rmclviv in Новини та події

Мобілізовані військовослужбовці, які проходять військову підготовку у складі навчальних батальйонів на Рівненському загальновійськовому полігоні оперативного командування «Захід», виконують вправу обкатки танком.

Використовуючи засоби імітації, військовослужбовці набувають впевненості щодо протидії броньованим машинам у справжньому бою. Зокрема, кожен курсант навчального підрозділу з окопу повинен відпрацювати стрільбу із стрілецької зброї та відсікти піхоту противника від самохідної артилерійської установки, що наближається. Потім виконати по броньованій цілі умовний пуск протитанковою ракетою. Якщо і цього не достатньо для знешкодження ворожої техніки, то сховатися в окопі і завершити вправу, поціливши ручною кумулятивною гранатою в район двигуна.

Учасники заняття тренуються до засвоєння, адже кількість разів для виконання не обмежена.

– Ця вправа – важливий елемент індивідуальної підготовки військовослужбовців. Виконуючи обкатку танком, вони розвивають психологічну впевненість дій на полі бою під час наближення бронетехніки. Мобілізовані діють дуже рішуче, а ми їм допомагаємо рефлекторно та інтуїтивно використовувати штатну зброю в подібних ситуаціях, – наголосив керівник заняття старший лейтенант Олександр Дідусенко.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s