Військовослужбовці на Рівненщині загартовують тіло і дух на психологічній смузі перешкод

Posted: 10.08.2015 by rmclviv in Новини та події

Мобілізовані військовослужбовці на Рівненському загальновійськовому полігоні навчаються долати психологічну смугу перешкод, що відповідає тим можливим викликам і загрозам, з якими бійці Збройних Сил України зіштовхуються в зоні проведення АТО.

Усі 800 метрів перешкод воїни долають у складі відділення. Для цього командир повинен прийняти рішення щодо розподілу особового складу на три групи – дозор, ядро і тил. Крім стандартних будівель, окопів, інженерних загороджень, відчуття справжнього бою допомагають створити засоби імітації. Стрільба холостими набоями, використання зривпакетів і димових шашок стають додатковими психологічними перешкодами для мобілізованих.

В таких умовах дозор повинен виявляти умовного ворога, ядро – знищити противника штатними зброєю і засобами, а тил, за задумом, прикрити основні сили.

– Учасники відчувають атмосферу бою, загартовують не лише тіло, а й дух. Тому їхня підготовка проходить якісніше. Таким чином відділення злагоджується, командир набуває навиків керувати особовим складом, а військовослужбовці знають своє місце в строю. За ходом подолання психологічної смуги перешкод спостерігають досвідчені інструктори, які корегують дії та сприяють набуттю необхідних навиків, – зазначив керівник на навчальному місці підполковник Ярослав Осіпчук.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s