Світла пам’ять Героям полеглим, честь і слава Героям живим!

Posted: 21.08.2015 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

В 58 Будинку офіцерів, у Львові, відбулася презентація сигнального примірника книги «Світла пам’ять Героям полеглим, честь і слава Героям живим», яку створив колектив авторів Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
За словами одного з авторів, військового журналіста, полковника запасу Ігоря Махна, було виконано чималий обсяг робіт: зібрано фактуру та детально опрацьовано відомості про 162 випускників видового військово-навчального закладу, яких було відзначено державними нагородами за мужність та героїзм, проявлені під час Антитерористичної операції:
— Після анексії росіянами кримського півострова та початку антитерористичної операції стало зрозуміло, що основний тягар війни припаде на плечі наших випускників — командирів взводів, рот, батальйонів. Хочу зазначити, що офіцери львівської академії є майже в усіх видах родів Збройних Сил України — у механізованих, танкових, артилерійських, аеромобільних підрозділах тощо. Ідея про таку книгу виникла під час одного з урочистих заходів на честь вручення державних нагород нашим військовослужбовцям. Сподіваємося, що її незабаром буде надруковано більшим тиражем і вона стане доступнішою для читачів та небайдужих громадян, які цікавляться подіями, що, без сумніву, увійдуть в новітню історію нашої держави, — зазначив він.
Загалом полковники запасу Ігор Махно, Ігор Мосейченок, а також майор Ірина Шаповалова зібрали документальні свідчення вже про 186 випускників, яких було відзначено державними нагородами за мужність та героїзм, проявлені під час АТО в 2014-2015 роках.

Віталій ІВАНОВ

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s