Навчальну програму предмета «Захист Вітчизни» приведено до реалій сьогодення

Posted: 26.08.2015 by rmclviv in Новини та події

У Львові, в 58 Будинку офіцерів відбулася інструктивно-методична нарада на тему: «Особливості викладання предмета «Захист Вітчизни» в 2015-2016 навчальному році». В заході взяли участь близько півсотні профільних викладачів загальноосвітніх навчальних закладів міста Львова.
Також до участі в обговоренні актуальних питань були запрошені представники Регіонального медіа-центру МО України, обласного військового комісаріату, керівники структурних підрозділів навчально-методичного центру освіти міста.
У вступному слові до учасників методист навчально-методичного центру освіти м.Львова Борис Шарун зазначив, що у зв’язку із надзвичайно складною ситуацією в державі питання патріотичного виховання молоді, підростаючого покоління мають особливе значення і зміст.
– Як ви вже знаєте цього року в навчальній програмі було запроваджені певні зміни та доповнення. Усі вони направлені на якісне формування у старшокласників життєво необхідних знань, умінь та навичок щодо готовності до захисту рідної землі, проведення ґрунтовного військово-патріотичного виховання.
Впродовж наради про роль військових засобів масової інформації щодо покращення військово-патріотичного виховання молоді присутнім розповів військовий кореспондент підполковник Тарас Грень. Зокрема, він окреслив особливості роботи журналістів у зоні проведення Антитерористичної операції. Також акцентував увагу на проблемних питаннях взаємодії освітян із представниками ЗС України, а також закликав присутніх до співпраці.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s