Зірковий десант фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь» на Рівненському загальновійськовому полігоні

Posted: 31.08.2015 by rmclviv in Новини та події

До мобілізованих військовослужбовців, які проходять підготовку на Рівненському загальновійськовому полігоні, з творчим вечором завітали режисер та актори фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь».

Головний герой кінострічки, Дмитро Лінартович, був мобілізований під час шостої черги часткової мобілізації і ось уже майже місяць опановує фах артилериста на Рівненщині. Аби познайомити курсантів навчальних підрозділів із зірковим співслужбовцем, прес-служба управління оперативного командування «Захід» за сприяння регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Львів) запросили режисера фільму Михайла Іллєнка провести показ «Той, хто пройшов крізь вогонь» у клубі полігону.
– Цю кінострічку ми демонстрували нашим бійцям в АТО, робили показ у бліндажах і захисних спорудах в Пісках, Щасті та інших місцях вздовж лінії розмежування. Я дійсно побачив, що ми з українським кіно і словом підтримки дуже потрібні нашим захисника. Тому цього разу вирішили розшири географію і поїхати не на схід, а на захід України. Головний ідея, яку доносимо до глядачів – це вільний український дух, готовність боротися за себе, свою волю і життя. З таким настроєм воїни повинні виконувати свої обов’язки та завжди повертатися живими з небезпечних завдань, – зазначив Михайло Іллєнко.

На полігон також завітали виконавці ролей Костянтин Лінартович та Олексій Колесник. Після перегляду фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь» військовослужбовці поспілкувалися з акторами, дізналися про те, що залишилося за кадром та поцікавилися творчими планами гостей.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s