Кавер-гурт “The Rohies” (“РОГИ”) зі Львова виступив у зоні АТО

Posted: 03.09.2015 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,

Сьогодні у Львові колектив Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької тепло зустрів своїх колег, які гастролювали в зоні проведення Антитерористичної операції. Впродовж тижня творчий десант побув з концертами у ключових містах Донеччини, Луганщини та порадував патріотичною концертною програмою місцевих жителів, військовослужбовців – учасників АТО, які перебувають на передових рубежах оборони та учнів місцевих навчальних закладів.
Як розповіли співорганізатори та ідейні натхненники туру директор 58 Будинку офіцерів Віталій Провозін та волонтер Ірина Дзьоба окрім пісень та гарного настрою львів’яни привезли з собою ще і матеріальну допомогу.
– На Схід ми взяли із собою книги для поповнення фонду Центральної бібліотека ім. Полякова (м.Сватове, Луганська область), збірку дитячої творчості, що була видана за підсумками проведення в нашій області соціального мегапроекту “Мій тато захищає Україну!”, подарунки з нагоди Дня знань школярам і, звичайно, необхідні речі особистої гігієни нашим бійцям.
Своїми враженнями від поїздки поділилися вокалістка гурту Марта Кулай.
– Я їхала з одною думкою про Схід, а приїхала із зовсім іншою. І люди там хороші… Наші військові – вони молодці. Ми відвідали чимало населених пунктів, серед них Слов’янськ, Краматорськ, Красноармійськ, Попасну, Сватове. І скрізь відчували, що нам тут раді. Найяскравішим моїм враженням стало відвідування наших бійців на передових рубежах. Коли ми потрапили у польові умови – вітер страшний, пісок – стало не пособі. Але усміхнені обличчя бійців та дружня атмосфера досить швидко дозволили мені опанувати себе. Вони нас чекали, але здається не вірили в те, що ми реально приїхали до них з Львова дати концерт. Хочу сказати, що в дорозі відчувала якийсь страх, але в зоні АТО після зустрічі з військовими, парадокс, відчула себе у безпеці. Це наш обов’язок – допомагати бійцям не втрачати бойового духу. Гадаю нам це вдалося, – розповіла Марта.

Віталій ІВАНОВ

Довідка.
Історія кавер-гурту “The Rohies” (“РОГИ”) розпочалась в 2010 році. Унікальність його появи полягає в тому, що він формувався як музична творча складова нової вистави «Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами» (за кіносценарієм видатного кіноактора, режисера і сценариста Івана Миколайчука) у Національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької. Режисер-постановник Вадим Сікорський запропонував професійним акторам театру, запрошеним до участі у виставі, своєрідний експеримент – виконати самим усі музичні партії на автентичних українських інструментах. Прем’єра вистави відбулась 30 жовтня 2010 року і, з впевненістю можна ствердити, що результат експерименту творців дійства був приголомшливо успішним. А новостворений фолькльорний ансамбль акторів-музик раптово став популярним серед колег, друзів, шанувальників.
2 липня 2012 року гурт дав свій перший концерт “для своїх та наближених” на камерній сцені рідного театру. Вдала інтерпретація відомих українських та світових хітів, інтерактивне спілкування з глядачем, блискучі жарти конферансьє викликали захват у присутніх.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s