Бійців АТО у Рівному відзначили нагородами та подяками

Posted: 08.09.2015 by rmclviv in Новини та події

Близько 30 демобілізованих та діючих військовослужбовців нагородили нагрудним знаком «Учасник АТО» і відзначили подяками у сесійній залі Рівненської обласної ради.

Урочисте вшанування захисників Вітчизни провели голова обласної ради Михайло Кириллов та заступник військового комісара Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату майор Руслан Ткачук. Вони привітали українських бійців та хвилиною мовчання віддали шану полеглим військовослужбовцям.

– Ті, хто захищає східні рубежі України, – всі герої, незалежно від роду військ та військової професії в АТО. Кожен із них знайшов в собі мужність виконати обов’язок. Для мене велика честь потиснути їм руки та вручити нагороди, – зазначив майор Руслан Ткачук.

Військовослужбовці пережили чимало випробувань і страждань. А цього дня в мирному Рівному почуваються оптимістично, адже вірять у Перемогу українського народу над агресором. Серед учасників заходу був і легендарний танкіст окремої механізованої бригади з Волині Василь Гук, екіпаж якого літом минулого року на Савур-Могилі не злякався ворога й  вийшов  у бій  проти п’яти російських танків і двох БМП. Українські воїни лише танком зламали плани ворога на наступ і врятувати своїх побратимів на кургані.

– Я знаю, що наші воїни йдуть захищати нашу державу, визволяти окупований бойовиками і російськими військами Донбас, не за гроші і нагороди, а за покликом українського народу і серця. Наша шана їм – це високе визнання самопожертви, волі до перемоги і високого звання бійця АТО. Ми вдячні, що українські військовослужбовці нас захищали і продовжують захищати сьогодні. А ми, представники влади, зробимо усе можливе, аби надати їм соціальну підтримку, психологічне і медичне забезпечення та долучитися до процесу державотворення, – додав Михайло Кириллов.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s