Громада Сарненщини подякувала «койотам» за самопожертву в ім’я миру в Україні

Posted: 06.10.2015 by rmclviv in Новини та події

 

Під час сьомої ротації особового складу в зоні проведення антитерористичної операції на Рівненщину повернувся зведений підрозділ «Койот» Центральної артилерійської бази озброєння.

Військовослужбовці-ремонтники понад три місяці виконував завдання на сході України із супроводу військових колон, конвоїв вантажів в районі Артемівська, обслуговування армійської техніки, протидії розвідувально-диверсійним групам тощо. За рішучість, безстрашність і оперативність в зоні проведення АТО їх прозвали «койотами».

Ротацію військовослужбовців у районі виконання завдань провів особисто командир військової частини полковник Олександр Сварицевич. Якісно підготувати особовий склад, що відбуває в зону АТО та гідно зустріти героїв, які повертаються, допомогли  небайдужі громадяни та спілка підприємців Сарненського району.

– Про наших койотів вже ходять легенди. Ми пишемо новітню історію своєї частини і Збройних Сил в цілому. Щиро радий, що наші герої повертаються живими і здоровими, – зазначив командир військової частини.

На території військової частини героїв з почестями зустріли рідні, друзі, представники державних органів влади та місцевого самоврядування. Жителі району подякували українським військовим за відданість присязі та самопожертву в ім’я миру в Україні.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s