Фахівці СЦКК та ОБСЄ у форматі відео конференції обговорили формат спільних дій по виконанню Мінських домовленостей

Posted: 07.10.2015 by rmclviv in АТО, ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , , ,

У середу, 7 жовтня співкерівники Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, а також визначений персонал  СЦКК від України та РФ, взяли участь у проведенні відеоконференції із заступником голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ паном Олександром Хугом.

Приводів для спільного обговорення було достатньо. По-перше, учасники констатували, що вже упродовж двох діб, уздовж усієї лінії розмежування не відбулось інцидентів, які б  можна було кваліфікувати, як порушення режиму тиші. Сторони висловили сподівання, що вдасться й надалі утримати контроль над цим процесом.

Також, одною із провідних тем розмови було покращення взаємодії, координації та обміну оперативною інформацією між Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та СЦКК.

У відповідності до доповнень до змісту Мінських домовленостей, українською стороною завершено відведення на визначені дистанції танків. Керівник СЦКК з української сторони генерал-майор Борис Кременецький поінформував високопосадовця ОБСЄ, що наша країна у повному обсязі дотримується графіку відведення і сприятиме Спеціальної моніторингової місії у виконанні усіх поставлених завдань. Насамперед, на даному етапі міжнародні спостерігачі повинні вчасно і якісно провестиі верифікаційні заходи та, відповідно, поінформувати сторони та країни члени ОБСЄ. Упродовж наступних двох діб,  ОБСЄ має превірити відсутнісить танків на бойових позиціях обох сторін у 15 кіломектровій зоні безпки. Це передбачено графіком виконання першого етапу відводу техніки. У разі продовження режиму припинення вогню та відповідного підтвердження з боку ОБСЄ відведення танків обома сторонами, процес продовжиться і на черзі – відведення сторонами артсистем калібру до 100 міліметрів та мінометів калібру до 120 міліметрів.

підполковник Володимир Скоростецький,

прес-офіцер СЦКК

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s