Офіцери СЦКК провели зустрічі з військовослужбовцями АТО щодо виконання Мінських домовленостей

Posted: 13.10.2015 by rmclviv in АТО, ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , , , , , ,

У координації із командуванням сектору «Б» АТО, керівник та офіцери української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, провели робочі зустрічі із командирами підрозділів сил АТО, які виконують завдання у районі Міжнародного аеропорту імені Сергія Прокоф’єва, щодо забезпечення виконання Мінських домовленостей та дотримання режиму тиші.
Під час спілкування з командирами підрозділів обговорювались питання порушення бойовиками ОРДО Мінських домовленостей та здійснення ними провокативних обстрілів позицій української армії в районі ДАП.
Зі слів військовослужбовців, останнім часом бойовики здійснюють збройні провокації з використанням стрілецької зброї оснащеної глушниками. Диверсійно-розвідувальні групи противника намагаються підходити впритул до позицій сил АТО та вести вогонь в сторону українських воїнів із так званої «сірої зони». Також відмічались випадки використання зі сторони бойовиків військової техніки для провокування бійців АТО в цьому районі.
Підкреслимо, що військовослужбовці підрозділів сил АТО, які виконують завдання в районі ДАП, суворо дотримуються умов Мінських домовленостей і режиму тиші. Вогонь у відповідь на провокації бойовиків ОРДО не відкривають. Особовий склад здійснює інженерні роботи із обладнання районів оборони, охороняє підступи до позицій тощо.
Також, керівник української групи СЦКК генерал-майор Б. Кременецький провів зустріч із патрулем СММ ОБСЄ в процесі якої було скоординовано питання взаємодії СЦКК та СММ ОБСЄ по контролю за виконанням Мінських домовленостей.

підполковник Володимир Скоростецький
прес-офіцер української сторони СЦКК

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s