Шана захисникам України, вічна пам’ять загиблим героям

Posted: 14.10.2015 by rmclviv in Новини та події

14_2У Рівному з нагоди Дня захисника України за участю військовослужбовців управління оперативного командування «Захід» та військових частин гарнізону відбувся комплекс заходів військово-патріотичного та інформаційного спрямування.

Особовий склад Рівненського гарнізону та оперативного командування «Захід» привітав командувач військ генерал-майор Ігор Довгань. За його словами цей день присвячений тим людям, які обрали свою долю – служити Україні та захищати свою землю до останньої краплі крові, тим, які зупинили російську терористичну навалу, тим, хто продовжує ризикувати власним життям.

– Сьогодні воїни оперативного командування «Захід», частини якого дислокуються на території восьми областей, з честю виконують своє бойове завдання на Сході України. За час проведення АТО державні нагороди отримали 272 військовослужбовці, у тому числі 199 – посмертно. Героями України стало четверо військових, з них один – посмертно. Шана захисникам України, вічна пам’ять загиблим героям, – відзначив генерал-майор Ігор Довгань

Заступник начальника управління по роботі з особовим складом оперативного командування «Захід» полковник Віталій Челбін та офіцери штабу взяли учать у телевізійному марафоні “З Україною в серці”. Під час ефіру військовослужбовці розповіли про етапи реформування Збройних Сил України, становлення нової української армії, звитяги оперативного командування «Захід», як органу військового управління, в АТО тощо. Особливу увагу приділили обговоренню формування професійного війська та комплектування частин добре підготовленими та мотивованими військовослужбовцями за контрактом.

Також, у центрі Рівного урочисто відкрили дошку пам’яті Героям АТО та Майдану. А загиблих учасників антитерористичної операції міський голова Рівного Володимир Хомко проголосив «Почесними громадянами Рівного». Він подякував батькам і рідним за виховання героїв. А військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Михайло Твердохліб нагадав про підтримку родин поранених і загиблих захисників України державою та сприяння в цьому органів державної влади і місцевого самоврядування.

Тим часом, військовослужбовці однієї з військових частин Рівненського гарнізону спільно з педагогами Костопільського району провели для школярів військові навчально-тренувальні ігри «Патріот» в урочищі Гутвин, що поблизу села Малий Стидин.

Участь в заході військово-патріотичного виховання взяли дев’ятикласники та одинадцятикласники шкіл населених пунктів Малий і Великий Стидин та Малий і Великий Мидськ. 184 школяра у складі команд змагалися із розбирання-збирання автомата АК-74 (автомата Калашникова), виконували нормативи щодо одягання засобів радіохімічного бактеріологічного захисту, метали гранати, змагалися з військово-медичної підготовки та інших загальновійськових предметів.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s