У РАМКАХ КООРДИНАЦІЇ З СММ ОБСЄ ОФІЦЕРИ УКРАЇНСЬКОЇ ГРУПИ СЦКК ПРАЦЮВАЛИ У СЕКТОРІ «А»

Posted: 17.10.2015 by rmclviv in АТО, ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , , , ,

У суботу, 17 жовтня, група офіцерів української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін працювала на Луганському напрямку.
Зі слів голови української сторони СЦКК генерал-майора Бориса Кременецького, основна мета робочої поїздки – організація взаємодії з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ при проведенні заходів верифікації.
Нагадаємо, що упродовж майже трьох тижнів на Луганщині тривають заходи передбачені доповненням до комплексу заходів по виконанню Мінських угод від 12 лютого 2015 року у частині, що стосується відведення танків, а також артилерійських гармат калібром до 100 міліметрів і мінометів калібром до 120 міліметрів включно на відстань 15 кілометрів від фактичної лінії зіткнення з метою створення зони безпеки.
Днями, представники СММ ОБСЄ мають завершити процес верифікації озброєння, відведеного підрозділами Збройних Сил України у визначені ділянки місцевості за межами 15-ти кілометрової смуги. Українською стороною СЦКК забезпечено безперешкодний доступ представників спеціальної моніторингової місії у визначені доповненням до Мінських угод райони для виконання ними необхідних в процесі верифікації заходів.
Після того, як СММ ОБСЄ оприлюднить офіційний звіт щодо результатів своєї діяльності, перший етап відводу озброєння з української сторони можна буде вважати завершеним. На черзі, виконання аналогічних заходів у рамках другого етапу відведення важкого озброєння від лінії розмежування.

підполковник Володимир Скоростецький,
прес-офіцер української сторони СЦКК

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s