На знімку – водій автомобільного взводу старший сержант Олександр Черниш. Сорокарічному мобілізованому уродженцю Вінниччини явно трішки ніяково, адже загальна увага усього особового складу української групи Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін прикута саме до нього. Бійцеві більш до душі його автомобіль та стрічка дороги попереду.
Однак, сьогодні – його день! Керівник групи генерал-майор Борис Кременецький перед строєм зачитує наказ начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України: «За особисті заслуги у професійній підготовці, самовідданість і стійкість, виявлені під час виконання військового обов’язку в умовах, пов’язаних із ризиком для життя Ви нагороджені почесним нагрудним знаком «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня.
А далі – щирі оплески, привітання, рукостискання та плескання по плечах від бойових побратимів.
У травні цього року автомобіль СЦКК за кермом якого перебував старший сержант Олександр Черниш, в районі між Горлівкою та Майорськом потрапив під сильний перехресний обстріл зі стрілецької зброї.
– Єдине, що я зміг зробти у цій ситуації – це чимшвидше вивести автомобіль та усіх, хто у ньому знаходився із зони ураження. Не скажу, що це було легко – наш «УАЗ»-ик тоді «затанцював» справжнього гопака, – каже мобілізований військовослужбовець.
Після того, як авто повернулось на базу, у ньому нарахували понад п’ять отворів від куль. Щоправда, жодна не зачепила тих, хто перебував у салоні. Тут слід дякувати військовій фортуні та вправному водієві.
Документи на нагородження водія-аса були відправлені відразу після цієї події. Але, як це, на жаль, буває: «застрягли» десь у вищих штабах. Проте, нагорода таки знайшла свого героя. Нагрудний знак вже у дорозі і незабаром надійде поштою та буде вручений герою.

підполковник Володимир Скоростецький,
прес-офіцер української сторони СЦКК

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s