До військовослужбовців – учасників Антитерористичної операції, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону завітали учасники ІІІ-го Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічних та вокально-хореографічних колективів «Самоцвіти». В клубі медичної установи захисникам України було представлено концертні виступи колективів ледь не з усіх куточків нашої держави.
Як розповів заступник начальника Центру по роботі з особовим складом полковник Іван Держило позитивні емоції глядачам дарували учасники гала-концерту, що відбувся напередодні в театрі імені Марії Заньковецької.
– Власне, до нас завітали колективи, які здобули призові місця в своїх номінаціях: «народний танець», «класичний танець», «сучасний танець», «бальний-спортивний танець», «естрадний танець», «вокально-хореографічні колективи». Загалом, в цьому фестивалі взяло участь близько двох тисяч виконавців з України та Європи: колективи з Вінницької, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Київської, Чернігівської, Волинської, Кіровоградської, Закарпатської, Львівської, Житомирської, Полтавської, Рівненської й Сумської областей та з Латвії, Польщі, Македонії й Греції. Ми завжди раді таким гостям, адже завдяки своїм талантам вони роблять вкрай важливу справу – допомагають військовослужбовцям, які пройшли через горнило бойових дій на Сході країни психологічно адаптуватися до життя в мирних умовах. Їм вкрай необхідно відчувати себе соціально затребуваними, вести активний громадянський спосіб життя. Ці зустрічі дозволяють нам викликати у їхніх зашкарублих від боїв душах позитивні емоції та певним чином відновити гармонію їх особистостей. Організовуючі концерти намагаємося досягнути найвищої мети аби наші військові після виписки з медичного закладу були оптимістично налаштованими, емоційно спокійними, вміли радіти, були самодостатніми та адаптивними до несприятливих та сприятливих життєвих ситуацій.
Варто зазначити, що наразі в державі активно проводиться робота зі створення мережі лікувальних закладів для надання допомоги з психологічної адаптації військовослужбовців учасників АТО та переселенців. З наступного року на базі військових медичних закладів та санаторіїв облаштовуватимуться центри психологічної реабілітації, також розпочнеться підготовка психологів-практиків за стандартами НАТО.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s