Автослужба СЦКК у надійних руках!

Posted: 06.11.2015 by rmclviv in АТО
Позначки:, , ,

24 години на добу його життя обертається навколо автотехніки та механізмів. Справність, безаварійність, працездатність, рівень заправки паливом, технічні рідини, запчастини, готовність водіїв, паркова служба… Ці, та ще тисячу подібних нюансів функціонування автомобільного підрозділу тримає на контролі майор  Олександр Іщенко.
Про таких, як він, кажуть – справжній трудяга. Офіцер не лише керує водіями, але й не гребує сам, засукавши рукави, копирсатися у двигуні в дощ і у спеку. У зоні АТО майор Олександр Іщенко виконує надзвичайно відповідальну роботу. Він – офіцер з питань технічного забезпечення української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.
Щодня, у рейси виходить  значна кількість автомобільної техніки української сторони СЦКК. Їх на дорогах у зоні бойових дій можна розпізнати за біло-блакитними позначками «НМ» на борту. Від того, наскільки швидко офіцери української сторони СЦКК дістануться до місця призначення, буде залежати, чи вдасться зупинити стрілянину збоку бойовиків, зібрати свідчення військових злочинів прихильників «руського міра», виконати безліч інших відповідальних та потрібних у повсякденній життєдіяльності підрозділу завдань.
– Здебільшого, техніка у нас призначена з національної економіки, водійський склад складається на 60% з мобілізованих військовослужбовців. Проте, колектив дружній, і завдяки нашій згуртованості, під час, вирішуємо надскладні завдання.  – говорить офіцер, – Буває, є раптова несправність: машину в рейс випускати не можна. Гуртом її ставимо «на колеса», поки завдання виконує інший автомобіль. Не буває такого, щоби хтось відмовився підстрахувати товариша, або не взявся за гайкові ключі під час ремонту.
Знають офіцера і місцеві автолюбителі: справжнім технарям завжди є про що поговорити. Дехто з небайдужих місцевих автовласників навіть на волонтерських засадах долучається до ремонту військового автотранспорту.
–    У когось на полицях гаражів збереглись оригінальні запчастини до «УАЗ»-иків, монтажні схеми вузлів та агрегатів, яких навіть у Інтернеті не відшукаєш. Час від часу – звертаємось до людей по допомогу. А місцеві із задоволенням ідуть нам на зустріч, – каже Олексій. – До прикладу, один з мешканців Соледара понад сорок років працював на СТО, то і я у нього переймаю досвід ремонту. А ще, звичайно, говоримо: про Україну, про майбутнє. І, скажу, люди починають розуміти, чому ми тут, важливість і відповідальність роботи, яку робить українська армія.
Незабаром, у майора Олександра Іщенка ротація. Офіцер каже, що додому вирушить лише переконавшись, що уся авто техніка підрозділу – справна і працює, як годинник! Хтось стверджує, що логістика – процес малопомітний. Не правда, адже на війні без нього далеко не поїдеш!

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s