Військовослужбовці української групи СЦКК перевірили боєготовність

Posted: 06.11.2015 by rmclviv in АТО
Позначки:, , , , , ,

P1100923Днями, під керівництвом керівника української сторони СЦКК генерал-майора Бориса Кременецького із особовим складом української групи Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін було проведено раптову перевірку бойової готовності.
– На лінії розмежування ситуація постійно змінюється. Бойовики не полишають спроб закидати диверсійно-розвідувальні групи на нашу територію, здійснювати теракти, як у Сватово,  – говорить начальник штабу-заступник керівника СЦКК полковник Микола Садеков. – Тому ми завжди маємо бути готові до будь-якого розвитку ситуації.
Зважаючи на те, що особовий склад СЦКК періодично оновлюється: дехто іде на ротацію, а замість нього на чергування заступають новоприбулі військовослужбовці, до особового складу систематично доводиться бойовий розрахунок, визначаються групи охорони та оборони периметру, розподіляються екіпажі транспортних засобів тощо. Кожен офіцер повинен точно знати свій порядок дій під час нападу, обстрілу, надходження команди про зміну дислокації підрозділу.
Окрема тема – перевірка наявності зброї, боєприпасів, засобів захисту та тактичних аптечок.
–    У зоні АТО зі зброєю на розстаються. Вона має бути вичищена, приведена до нормального бою – це аксіома. Бронежилет та шолом завжди також мають бути, або на собі, або поруч. Не кажучи вже про засоби надання домедичної допомоги. До слова, нещодавно ми в черговий раз пройшли фаховий тренінг з тактичної медицини, де навчались використовувати вміст індивідуальних аптечок. Під час заняття ми переконались що весь особовий склад дбає про зброю, забезпечений засобами бронезахисту, здатний рішуче діяти, – зазначив заступник начальника штабу української групи СЦКК Сергій Бадило.
Військовослужбовці СЦКК також практично відпрацювали дії за різними сигналами оповіщення та визначили порядок проведення евакуації особового складу. Визначені групи також вивчили умови оборони периметру та порядок дій на випадок екстреної ситуації.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s