Помічник Міністра оборони США відвідала Львівщину

Posted: 06.11.2015 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:,

Помічник Міністра оборони США з питань міжнародної безпеки пані Елісса Слоткін в межах робочого візиту в Україну відвідала Львівщину. Зокрема, вона ознайомилася з можливостями Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного й взяла участь в урочистій церемонії закриття українсько-американського навчання «Фіарлесс Гардіан-2015». Під час брифінгу для представників засобів масової інформації пані Елісса Слоткін зазначила, що була вкрай вражена тренуваннями, які їй вдалося поспостерігати і роботою сержантів зі складу 173-ї аеромобільної бригади збройних сил США.
– Вони молодці, однак їхні підопічні – військовослужбовці Національної гвардії України – також варті захвату, адже продемонстрували відмінну мотивацію до опанування нових знань. Вважаю, що ці навчання відбулися вдало та успішно: є декілька ключових факторів, які посприяли цьому. А саме – в нашій армії напрацьовано та узагальнено чималий досвід роботи із сержантським складом, тож інструктори мали чим поділитися із вашими військовими. Окрім того вони не лише передавали свої знання, а й отримували нові у відповідь, адже чимало учасників навчань з українського боку пройшли через горнило Антитерористичної операції на Донбасі та перебували на передових лініях боротьби з російською агресією. Така співпраця є корисною та взаємовигідною, – наголосила пані Елісса Слоткін.
Вона також засвідчила, що пріоритетним напрямком співпраці між Україною та США визначено об’єднання зусиль з метою проведення довгострокових військових реформ в Українському війську та надання допомоги з покращення обороноздатності України.
– З початку 2014 року Сполучені Штати витратили більше 266 мільйонів доларів на обладнання та проведення тренувань задля того аби допомогти вам у боротьбі з агресором і ми готові до подальшої плідної співпраці: серед іншого – співпрацюватимемо з українським оборонним відомством щодо розвитку навчального центру та аспектів кадрової роботи. Наступні тренування відбуватимуться з урахуванням досвіду, які наші військові здобули під час цієї ротації: вони стануть довшими по часу, а до методики навчання ймовірно буде внесено певних змін, – розповіла помічник Міністра оборони США з питань міжнародної безпеки пані Елісса Слоткін.
Варто зазначити, що незабаром на базі Центру розпочнеться черговий етап міжнародного співробітництва, в межах якого перейматимуть досвід особовий склад п’яти механізованих батальйонів та одного батальйону спеціального призначення Збройних сил України.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s