Виховуємо громадянина – патріота України

Posted: 09.11.2015 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:,

У Львові, військовослужбовці учасники Антитерористичної операції зустрілися зі школярами загальноосвітнього навчального закладу № 86. Захід було організовано у межах Міжнародного місячника шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України» за підтримки директора школи пані Зоряни Пашковської.

Поспілкуватися з учнівською молоддю завітали представник Повітряного командування «Захід» підполковник Юрій Костик, військовий капелан Львівської архієпархії УГКЦ настоятель церкви архістратига Михаїла при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного отець Андрій Хомишин.
Кожен із гостей виконував власну, специфічну місію – тож вони мали про що розповісти аудиторії. Зокрема, підполковник Юрій Костик поділився спогадами про запеклі бої на Донбасі, бойові будні Антитерористичної операції, про своїх загиблих побратимів. Його розповідь супроводжувалася демонстрацією відеоматеріалів та фотографій зі Сходу.
Натомість, військовий капелан о. Андрій розповів про те, як віра, надія та любов допомагали бійцям витримувати психологічні навантаження, підтримувати один одного, пліч-о-пліч боронили свою землю від агресора. На його переконання саме людина, яка переконливо вірує, здатна перемогти себе, переконати інших та спонукати товаришів до перемоги. Разом з учнями спогади учасників АТО переживали викладачі 9 «Б» та 7 «А» класів Ірина Бочковська та Ірина Кольєва.
Як розповіла завідуюча бібліотекою Наталія Долгих на тлі російської агресії саме шкільні бібліотеки покликані стати центрами військово-патріотичного виховання молоді. На її думку навколо таких осередків мають об’єднатися педагогічні колективи шкіл, громадські організації.
– Попереду ще багато цікавої та перспективної роботи скерованої на вироблення високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім’я процвітання Української держави, зазначила Наталія Долгих.

Підполковник запасу Юрій Давидов

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s