До столиці Галичини завітав Василь Шкляр – один із найвідоміших, читаних і «містичних» письменників сучасності, лауреат багатьох літературних премій. На зустрічі із львів’янами в 58 будинку офіцерів письменник презентував свою нову збірку – «Чорне сонце», в яку увійшли твори «Чорне сонце», «Танець під чортову дудку», «Крук – птаха нетутешня» та інші.  Як розповів Василь Шкляр в її основі лежать спогади бійців полку «Азов» про події на Донбасі. Також він зазначив, що намагався за допомогою своїх герої знайти відповіді на деякі питання. Зокрема – хто і навіщо затягує криваву драму? Чому гинуть найкращі? Чому місцеві вважають своїх визволителів ворогами?
Авторське читання уривків творів чергувалися з розповідями про реальних бійців Антитерористичної операції, які безмежно люблять Україну та готові заради неї на все. Кожен з молодих хлопців та дівчат у залі знаходив у словах автора відповіді на свої найпотаємніші питання та у відповідь міцною енергетикою підтримували автора у бажанні донести кожну історію про події на Сході до їхніх сердець.
На завершення культурно-освітньої зустрічі відбулося неформальне спілкування автора з аудиторією та автограф-сесія. Заключним акордом стало виконання пісні «Україна – це я. Україна – це ти» працівником будинку офіцерів чарівною Тетяною Петришиною, якій підспівували та аплодували усі присутні.
Варто зазначити, що творчі зустрічі учнівської, студентської молоді та військовослужбовців гарнізону із відомими українськими митцями відбуваються за підтримки волонтерів та координатора проектів «Книжкової Сотні» Людмили Біди.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s