Військовослужбовців із зони АТО зустріли хлібом і сіллю

Posted: 04.12.2015 by rmclviv in Новини та події
Позначки:,

У Львові, хлібом і сіллю зустріли військовослужбовців підрозділів Військової служби правопорядку в Збройних Силах України, які виконували завдання за призначенням в зоні проведення Антитерористичної операції. Більше сотні бійців, впродовж трьох місяців у складі військових комендатур забезпечували контроль за дотриманням дисципліни, законності військовослужбовцями-учасниками АТО, підтримували правопорядок на території, підконтрольній українським військам.
Звертаючись до захисників України начальник Західного територіального управління військової служби правопорядку полковник Микола Бобик привітав бійців з поверненням та подякував за успішне виконання поставлених завдань.
Під час урочистостей заступник голови львівської облдержадміністрації Андрій Корнат разом з командуванням частини нагородив Почесними грамотами, заохоченнями та цінними подарунками кращих військовослужбовців.
Варто зазначити, що завершення ротації львівських бійців припало на день великого християнського богородичного свята – Введення у храм Пресвятої Діви Марії. З цієї нагоди військовий капелан Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви отець Всеволод виголосив перед присутніми Подячний молебень і також долучився до привітань на адресу військовослужбовців.
Насамкінець творча група 58 будинку офіцерів подарувала міні-концерт під час якого відомий львів’янин, «афганець» Олександр Рожко виконав низку авторських композицій на військово-патріотичну тематику.

Віталій ІВАНОВ

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s