Святий Миколай відвідав з гостинцями вихованців дитячих дошкільних закладів Станично-Луганського району

Posted: 21.12.2015 by rmclviv in Знаменні події, свята

Святий Миколай відвідав з гостинцями вихованців дитячих дошкільних закладів Станично-Луганського району. Ще в серпні цього року в Станиці Луганській лунали вибухи і житлові квартали дуже постраждали від обстрілів. З відновленням миру населення повертається до своїх домівок, а в дитячих садках більшає дітей. Саме тому дуже важливо допомогти їм забути про війну.  Військовослужбовці Збройних Сил України для цього вирішили організувати акцію і привітати дітей з Днем святого Миколая.
На збір подарунків відгукнулися небайдужі громадяни Львова, які надіслали для проведення свята іграшки, солодощі та сувеніри. Це трудові колективи «Кредобанку» та ринку «Привокзальний». Перед Новим роком ще надійдуть подарунки від ринку «Південний». Спільна акція отримала назву «Львівський Миколай на передовій».
Військові завітали до садочків «Козачок» селища Вільхове, «Топольок», «Казка» та «Теремок» Станиці Луганської. Подарунки отримали понад 200 дітей та школярів молодших класів. Було дуже приємно спостерігати, як діти раді несподіваному сюрпризу. Дехто навіть кілька разів підходив і казав: «Дядя військовий, дуже дякую».
В одному з садочків захотіли отримати від Миколая праску. Це бажання допоміг здійснити «Кредобанк», який окрім солодощів, дерев’яних іграшок на ялинку ще й передав омріяний побутовий прилад.
Сподіваємося, що подібна акція в майбутньому стане традицією та проводитиметься у більших масштабах, щоб діти відчували як про них дорослі піклуються.

Павло ЛИСЕНКО

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s